Bookline
19:00
Irodalom és kávé - Ahol az élmények találkoznak
Börze
20:00
Canarro együttes zenés estje
Café Frei (Office Garden)
18:00
Omar Bashir és Zenekara Koncert
Café Frei (Károly krt.)
19:00
Gájer Bálint "Voice & Piano" Swing slágerek Frank Sinatra, Michael Bublé stílusban, saját dalok és világslágerek egyedi feldolgozásai!
Central
19:00
Pilinszky–KOSBOR–Turek - verszenei kalandozás Pilinszky János költészetében
22:00
Utolsó Éjszaka - Versszínházi monodráma József Attila életéről és költészetéről Turek Miklóssal
DunaPark
19:00
Dumaszínház - Felméri Péter önálló stand up estje
20:30
Bíró Eszter Radnóti Miklós, Nagy László, Kányádi Sándor és Varró Dániel – megzenésített versei
Gerbeaud Atrium
19:00
Váczi Eszter Kvartet koncert
21:00
Group N Swing koncert
Gerbeaud Aranyszalon
19:00
19.00 Karinthy "Így írtok ti" Irodalmi karikatúrák
21:30
Saly Noémi, múzeológus Kávéháztörténeti előadás
Gerlóczy
20:00
Taraf de Akácfa koncert
Hadik
19:00
Éljen a Nyugat! Slam Poetry est
Három Holló
18:00-19:00
Kritikustusa Bödőcs Tibor Addig se iszik című könyvéről
18:30-20:00
Sliders - színházi előadás; magyar irodalom angolul
19:30-21:00
Holló a hídon - Ady a Szabad sajtó utcába költözik
21:30
Závada Péter és Ratkóczy Huba előadása
Ibolya Presszó
21:00
ÖRKÉNY (egypercesek) KALAPBAN Játékos irodalmi-színházi est a groteszk jegyében Bíró Kriszta, Für Anikó és Kálid Artúr szereplésével
Kávétársaság
21:00
Túl a Parán c. könyvbemutató Szél Dávid
22:00
Puszild meg Kovács Bálint könyvbemutató
Kék Ló
20:00
Deus Ex
21:30
Tisza Kata ef Zámbó verses koncert
Kelet Kávézó
19:00
Egy kávé- egy novella- felolvasó est
Kino Café
La Nube
19:30
Uknow due zenés estje
21:00
Félúton – beszélgetés Légrádi Gergely íróval
Magvető Café
19:00
Rizsa program, irodalmi vetélkedő
21:00
Különálló est" - Horváth Kristóf "Színész Bob", Bakos Bettika, Dévényi Zoltán (a Bob és Bobék Orchestra mini formációja)
Művész
19:00
Sárkánylehelet -Szávai Viktória Weöres Sándor szeánsza Zenei aláfestés: Szarvas Dávid
21:00
Francia Chanson-est Bardóczy Attilával
Virágos: Smúz
21:00
Lugosi Viktória Könyvbemutató- Vándorhomár, Ajvé
22:00
Miskin Herceg - a Katona József Színház vendégjátéka
Zsivágó
19:00
Grotter Balázs-kocsmaszínház-jellegű drámai előadása
20:30
Hét Hat Club trió
21:30
Weiner Sennyey Tibor sampler poetry
22:30
Antropomorf együttes